4 Yorumlar


 • Taner Dede’yle başlarsam; çok yakışıklı bir delikanlıydın ancak görünen o ki; kız olaymışsın da durum değişmeyip çok güzel bir fıstık olacakmışsın. Kızını gördükçe 70lerdeki Taner’le karşı karşıyaymışım gibi, adeta.
  Ancak bu aile genetiğinin bir sistematiği olsa gerek diye düşünmekten de kendimi alıkoyamıyorum. Zira adeta yerleşik bir gelenekçesine, iki torun da, senin kızınla olduğun gibi babayla klonlanmışlar adeta. Sanki günü ve yeri geldiğinde, söylediklerimi başkalarınca duyduğunda damat babaya yabancı gelmeyecek, bana kalırsa.
  Gelirsem sözün bel kemiğine; fotograflarda gördüğümüz her güleç yüz, her güzellik; hep yaşamlarınıza yansısın ve her gün, o gün gibi yaşansın.
  Sülaleyi yanal genişleten; başta küçük anne, fidan gibi baba ve birbirlerine el vermeyi üst üste koyarak sözleşen bıdık eller, artık üst nesil olduklarını kabullenmekte kendini zorlayan dedeler, büyükanneler…
  Hepinize sağlık, umut dolu nice yıllar dilerim.
  Aralarına yeni gelip katılan, sana da; Hoşgeldin, Hoşgeldin, mutluluk, umut verdin. Güzellikleri de beraberinde getirdiğin inancıyla,
  herkesi Kutlarız.

  Taner Dedenin, Mahalledeki bebelerinden
  Arkadaşları Gökhan & Haluk Başaklar

  Mayıs 08, 2014
  • Such sad news. I always turned to their column first: for the humor and for the sage advice. I know Kathi and Sam’s readers will miss her half oftheir dobule-barreled punch.

   Mart 24, 2017
 • İpek BALKAYA

  Sera hanım çooook tebrik ederim. Ela’ya harika bir kardeş gelmiş…:)

  Güzel ailenizle hep birlikte mutlu, sağlıklı ve keyif dolu uzun bir yaşam geçirmeniz dileklerimle…

  Sevgiler,

  Petit Genie’den
  İpek B.

  Mayıs 07, 2014
  • Do you ever have clients who write in more than one genre? Is this a tricky thing to handle? Julie, head over to the agency website and yo&#l8217;ul see just how many of the TKA clients write in more than one genre.

   Mart 24, 2017

Yorum Bırakın


Adınız*

E-posta (görünmeyecek)*

Web sayfanız

Yorumunuz*

Gönder

Özlem Turan | Düğün fotoğrafçısı | Doğum Fotoğrafçısı ÖZLEM TURAN

FACEBOOK SAYFASI TWITTER FLICKER INSTAGRAM INSTAGRAM